Інвесторам будинків IV черги

13.02.2020


Шановні інвестори!

Повідомляємо Вас, що відповідно до умов укладених Договорів купівлі-продажу майнових прав, а саме пункту 1.1., орієнтовний термін прийняття Будинків в експлуатацію ІІІ (третій) квартал 2018 року. Вказаний термін може бути змінений, але не більше, ніж на 6 (шість) місяців, і це не буде вважатися порушенням укладених Договорів, а в пункті 2.2., передбачено, що Покупець реалізує (здійснює) отримані Майнові права шляхом отримання Квартири за актом передання-прийняття, набуття та оформлення права власності на Квартиру шляхом здійснення державної реєстрації права власності на Квартиру
з отриманням правовстановлюючих документів на Квартиру в порядку, передбаченому Законодавством. 
 
Таким чином, для здійснення державної реєстрації права власності на квартири за Покупцями, необхідним є здійснення наступних етапів:
  1. Прийняття Будинків в експлуатацію (дата видачі сертифіката – 26.02.2019 р.);

  2. Присвоєння Будинкам поштових адрес (дата присвоєння поштових адрес – 04.02.2020 р.);

  3. Здійснення обмірів БТІ та виготовлення технічних паспортів на квартири (в процесі виготовлення);

  4. Подача документів суб’єкту державної реєстрації прав або нотаріусу,щодо завершення будівництва, прийняття його в експлуатацію, присвоєння адреси, переліку осіб від яких залучались кошти на будівництво, для формування системної папки на Об’єкт в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (після обмірів БТІ); 

  5. Коригування розміру Загальної вартості майнових прав за обмірами технічної інвентаризації та здійснення державної реєстрації права власності на квартири за Покупцями. 

 
При цьому, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до розділу 5. Договорів купівлі-продажу майнових прав, майнові права передаються у власність Покупця виключно після повної сплати Покупцем Загальної вартості Майнових прав (у тому числі з врахуванням випадків коригування її розміру), а за умови повної сплати Загальної вартості Майнових прав, Квартира передається Продавцем Покупцю по акту передання-прийняття Квартири не пізніше 3 (трьох) місяців із дня Прийняття Об’єкта в експлуатацію та отримання Продавцем документів, що за Законодавством необхідні для передання Квартири Покупцю і подальшого оформлення ним права власності на Квартиру.
Поверните устройство в горизонтальный режим change_rotation